O nas

Szanowni Klienci! 

Nasze doświadczenie, zamiłowanie do galanterii i obuwia, nasze uwielbienie pracy z Klientami, a w końcu fakt tego, że wszystko się w dzisiejszych czasach dzieje w Internecie - skłoniło nas do założenia nowej działalności dedykowanej tylko formie sprzedaży wysyłkowej. Dzięki takiej formie sprzedaży jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować przyjazne ceny produktów tak znanych firm jak choćby Clarks, Mcklein, Vooc, Solo Femme czy Monnari. 

Chcielibyśmy, aby Państwo wiedzieli, że przykładamy ogromną wagę do Klienta - przede wszystkim do Jego potrzeb, poczucia bycia dla nas na pierwszym miejscu i odczucia, że jest jedynym Klientem :)

Uważamy, że dzięki nienagannej współpracy z Klientami, dzięki znakomitym produktom i przystępnym cenom będziemy Państwa gościć w naszym sklepie wielokrotnie - do czego serdecznie zapraszamy!

Zespół mironti.pl 

Korzystamy z "ciasteczek" zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Zawsze możesz je zmienić, bądź wyłączyć u siebie w przeglądarce, ale pamiętaj - robimy to, aby poprawić jakość wykonywanych dla Ciebie usług.
OK!
pixel